DRABUŽIAI REKLAMAI

Ieškote patogios ir reprezentatyvios aprangos personalui, komandai ar grupei?

Galbūt organizuojate vasaros šventę, festivalį, maratoną, koncertą, suvažiavimą, o gal draugo jubiliejų, kur norėtumėte, kad visi atrodytų originaliai, vieningai ir kad prisiminimai apie įvykį liktų ilgam?


Mūsų sandėlyje turimi DRABUŽIAI REKLAMAImarškinėliai, polo marškinėliai, džemperiai bei kepurėlės ir kepurės padės jums papuošti savo komandą, klientus, partnerius ar renginio dalyvius ir būti pastebėtais.


Žinome, kaip yra sunku didelėje pasiūloje išsirinkti, kurie drabužiai reklamai geriausiai atitinka jūsų poreikius, todėl siūlome jums atrinktą - nedidelį, tačiau visus reikalavimus ir lūkesčius išpildantį reklaminės tekstilės asortimentą:

  • kokybiškos gerai žinomų ir patikimų gamintojų prekės;
  • marškinėliai, džemperiai, polo marškinėliai bei kepurėlės, pritaikytos dėti spaudą (tiek medžiagų, tiek vietos spaudai prasme);
  • prekės ilgaamžės, todėl puikiai atrodančios ne tik konkretaus renginio metu, tačiau ir ilgą laiką po jo;
  • puikus drabužių reklamai kainos ir kokybės santykis;
  • drabužiai reklamai galimi įvairių spalvų bei dydžių, kad galėtumėte papuošti visus dalyvius bei visą komandą, derinti juos prie savo logotipo ar ženklo.


MŪSŲ PATARIMAS - rekomenduojame jums įsigyti ne tik drabužius reklamai, bet ir spaudą ant tekstilės, nes būtent spauda tiek išskiria jus iš kitų grupių, tiek suvienodina jūsų išvaizdą grupės viduje, taip stiprinant komandos dvasią, pabrėžiant bendrą tikslą/veiklą.


Tekstilė su spaudadžeperiai su užrašu, marškinėliai su spauda ar kepurės su užrašais yra PUIKI JŪSŲ REKLAMA!

Tyrimais visame pasaulyje įrodyta, jog drabužiai reklamai su spauda yra viena labiausiai pastebimų ir vartotojų geriausiai vertinamų reklamos rūšių, kuri taip pat yra ypač nebrangi (jos CPI - cost per impression - kainą už pamatymą dažnai nesiekia 0,01 EUR!).

Taip pat polo marškinėliai ar marškinėliai su spauda, džemperiai su užrašu ar kepurės su užrašais dėvėjimo laikas yra bent vieni metai, o dažnai ši reklaminė atributika dėvima ir ilgiau, nes žmonėms patinka gauti praktiškas ir stilingas dovanas.


Džeperiai su užrašumarškinėliai su spauda ar kepurės su užrašais gali būti dėvimos tiek darbe, tiek laisvalaikiu. Jei gavusiajam jūsų atributika patiks, jis gali ją nešioti netgi kasdien!

Taigi puiki žinia yra ir tai, kad išdalinus drabužius reklamai, t.y., kai reklamuotis baigiama, reklama nesibaigia, nes gavusieji reklaminę tekstilę, ją nešioja ilgai, taip pat tokia reklama atrodo patikimiau už kitas, nes nešiojantysis tampa jūsų ženklo ambasadoriumi, tokia reklama yra daug įtikinamesnė.

Teisingai prižiūrima spauda ant tekstilės išlieka puikios kokybės ilgą laiką ir jūsų profesionali reklama yra matoma ne vienerius metus. 


IŠSIRINKITE jums labiausiai tinkančius drabužius reklamai:

DRABUŽIAI REKLAMAI, esantys sandėlyje ČIA ->

Siūlome jums prekių ir ypač mažomis kainomis, mūsų pasiūlymas - IŠPARDAVIMAS ČIA ->


SUSIEKITE su mumis, mes visuomet pasiruošę jums padėti bei patarti :)