DŽEMPERIAI SU UŽRAŠU. SPAUDA ANT DŽEMPERIŲ

DŽEMPERIAI SU UŽRAŠU tampa vis madingesnė dovana kolegoms, klientams, partneriams, kolektyvo, komandos ar grupės nariams. Džemperiai su savo užrašais yra labai populiarūs ir mėgstami ir dizainerių bei mados kūrėjų. DŽEMPERIAI SU UŽRAŠU gali būti dėvimi skirtingais sezonais ir jie yra puiki reklamos priemonė, nes jūsų užrašą/logotipą/šūkį mato ypač daug aplinkinių.

 

Norėtumėte, kad jūsų komanda dėvėtų išskirtinius džemperius su užrašu?

Logoritmas.eu komanda visada pasiruošusi jums padėti. Mūsų dedama spauda ant džemperių pasižymi kokybe, greitu atlikimu bei profesionaliu požiūriu į darbą. Padėsime jums išsirinkti ne tik labiausiai tinkantį spaudos and džemperių būdą, tačiau ir vietą, kur jūsų logotipas/užrašas/paveiksliukas būtų geriausiai matomas bei atrodytų originaliai. 

Vykdoma džemperių gamyba nuo 10 vnt., taigi jų įsigyti gali ir mažiausios komandos, kolektyvai ir grupės bei savo individualias kolekcijas kuriantys dizaineriai.


DŽEMPERIAI SU UŽRAŠU SKIRTINGOSE VIETOSE

Priklausomai nuo jūsų logotipo ar užrašo, jį galima dėti skirtingose džemperio vietose. Užrašas ar ornamentas ypač stilingai ir neįprastai atrodo ant džemperio rankovės ar gobtuvo ("kapišono"). Niekada nesuklysite pasirinkę spaudą ant džemperio priekio, o SPAUDA AND DŽEMPERIŲ nugaros puikiai tinkama, kai džemperis naudojamas kaip apranga aptarnavimo sferoje.


DŽEMPERIAI SU UŽRAŠU ANT PRIEKIO


DŽEMPERIAI SU UŽRAŠU ANT NUGAROSDŽEMPERIAI SU UŽRAŠU ANT RANKOVĖS


DŽEMPERIAI SU UŽRAŠU ANT GOBTUVO ("KAPIŠONO")Neturite savo džemperių, ant kurių galėtumėte dėti spaudą?


Logoritmas.eu gali jums pasiūlyti rinkoje puikiai žinomo savo gaminių kokybe ir funkcionalumu FRUIT OF THE LOOM kompanijos džemperių. Turimi sandėlyje drabužiai reklamai -> ČIA

Mūsų siūlomi DŽEMPERIAI SU UŽRAŠU yra puikios kokybės, universalių, tinkančių tiek vyrams, tiek moterims modelių, dydžių bei populiariausių spalvų, kurios tiks kiekvienos organizacijos logotipui/šūkiui uždėti. 

UŽSUKITE ir galėsite patys pamatyti džemperių su spauda pavyzdžių bei išsirinkti tinkamiausią džemperio spalvą bei dydžius (mūsų biure džemperius galite pasimatuoti). Jei užsukti negalėtumėte, dydžių išsirinkimui atsiųsime jums dydžių lentelę, kuri padės jums nesuklysti ir užsisakyti reikiamus džemperių dydžius.


SUSISIEKITE ir kartu sukursime džemperius, kuriuos dėvėti norėtų kiekvienas! SPAUDA ANT DŽEMPERIŲ JUOS PADARYS UNIKALIAIS :)