SPAUDA ANT MARŠKINĖLIŲ. MARŠKINĖLIAI SU SPAUDA. MARŠKINĖLIAI SU UŽRAŠU

Ieškote marškinėlių su spauda savo renginiui ar šventei? O galbūt norite, kad jūsų kolektyvas, komanda ar grupė atrodytų originaliai ir išsiskirtų iš kitų? Gal esate dizaineris ir turite daug kūrybinių idėjų ir jums tiesiog reikia, kad jas kažkas įvykdytų? O galbūt ieškote unikalių dovanų, kurias galėtumėte padovanoti savo klientams ar partneriams?

 SPAUDA ANT MARŠKINĖLIŲ yra viena dažniausiai teikiamų Logoritmas.eu paslaugų, nes būtent SPAUDA yra tai, kas jūsų marškinėlius išskiria iš kitų, marškinėliai su užrašu parodo jūsų poziciją, vertybes, formuoja jūsų įvaizdį - SPAUDA ANT MARŠKINĖLIŲ yra galinga reklama - ji ypač atkreipia dėmesį ir yra matoma aplinkinių

Logoritmas.eu gaminami marškinėliai su logotipu gali būti dėvimi ir kaip uniforma, darbo drabužiai ar reklaminė apranga, marškinėliai su spauda puikiai tinka kaip papildomas šventės akcentas, nedidelė dovana klientams, partneriams ar kolektyvui, kaip vienijanti grupę stiliaus detalė išvykų, parodų, koncertų, pasirodymų metu, kaip papildoma skatinimo priemonė (pvz marškinėliai, kurie skirti dalyvauti maratone, žygyje ar pan.).

SPAUDA ANT MARŠKINĖLIŲ yra labai svarbi detalė reklaminių drabužių gamyboje, taigi siūlome jums pasitelkti į pagalbą mus, spaudos gamybos profesionalus, kurie jums patars ir padės, kad jūsų marškinėliai su logotipu / marškinėliai su užrašais ar paveikslėliu būtų pagaminti greitai, profesionaliai ir kokybiškai.

Marškinėlių gamyba Logoritmas.eu vykdoma nuo 10 vnt., taigi pasigaminti marškinėlius su pasirinktu užrašu ar dizainu gali ir mažiausios grupės bei komandos.

Mūsų paslaugos – tai ne tik jūsų pasirinkto užrašo spausdinimas ant marškinėlių, mes taip pat teikiame dizaino paslaugas, maketuojame, taigi nesvarbu kokiu formatu turite norimą logotipą, užrašą ar paveikslėlį, mes pasirūpinsime, kad jis būtų pritaikytas spaudai.

Labiausiai spaudai ant marškinėlių tinkami dizaino formatai – PSD, PDF, AI, tačiau mūsų dizaineriai jums padės ir turint kitokius formatus.


SUSISIEKITE ir kartu rasime profesionaliausią sprendimą, kad jūsų marškinėliai su spauda atrodytų taip, kaip jūs norite ir įsivaizduojate.SPAUDA ANT MARŠKINĖLIŲ - ŠILKOGRAFIJA IR TAMPOGRAFIJA (daugiau ->)


SPAUDA ANT MARŠKINĖLIŲ - ŠILKOGRAFIJA

SPAUDA ANT MARŠKINĖLIŲ - TERMO SPAUDA (TRANSFERAS)
 

 Taip pat ne tik parenkame tinkamiausią spaudos būdą, tačiau konsultuojame ir padedame pasirinkti tinkamiausią spaudos vietą, kur užrašas ar paveikslėlis, esantis ant marškinėlių, matysis geriausiai bei atrodys unikaliai.MARŠKINĖLIAI SU UŽRAŠU - UŽRAŠO VIETA


MARŠKINĖLIAI SU UŽRAŠU ANT PRIEKIO


MARŠKINĖLIAI SU UŽRAŠU ANT ŠONO


MARŠKINĖLIAI SU UŽRAŠU ANT NUGAROS


MARŠKINĖLIAI SU UŽRAŠU ANT PRIEKIO (apačioje)


MARŠKINĖLIAI SU UŽRAŠU ANT PRIEKIO (daugiaspalvis logotipas)


MARŠKINĖLIAI SU UŽRAŠU ANT PRIEKIO ("ant širdies")
NETURITE SAVO MARŠKINĖLIŲ, ANT KURIŲ NORĖTUMĖTE DĖTI SPAUDĄ?

Galime jums pasiūlyti skirtingų spalvų, dydžių bei modelių vyriškų, moteriškų bei vaikiškų marškinėlių. Juos rasite puslapyje sandėlio prekės (žiūrėkite čia) ir išpardavimas (rasite čia).

Mūsų siūlomi marškinėliai - rinkoje populiaraus prekinio ženklo FRUIT OF THE LOOM, kuris yra žinomas, kaip ypač kokybiškas, didelės spalvų paletės ir kurio drabužiai reklamai yra puikiai išlaikantys formą ir spalvas skalbimo metu bei puikiai pritaikyti dėti spaudą.


 

MARŠKINĖLIAI, ANT KURIŲ PUIKIAI ATRODYTŲ JŪSŲ SPAUDA (LOGOTIPAS):

Mes visuomet pasiruošę jums padėti išsirinkti tinkamiausius marškinėlius pagal jūsų norus, poreikius ir biudžetą.


SUSISIEKITE ir padėsime bei patarsime, kurie marškinėliai geriausiai patenkintų jūsų lūkesčius.

 


Marškinėliai su spauda - užrašu, logotipu, paveikslėliu yra puikus pasirinkimas, kai jūsų komandai ar grupei:

  • Reikia būti pastebėtiems;
  • Norisi buti ryškiems ir išreiksti savo poziciją;
  • Reikia atrodyti vieningai (o gal vienodai);
  • Reikia išsiskirti iš kitų;
  • Reikia nebrangios, bet efektyvios reklamos;
  • Norisi padovanoti kažką originalaus, tačiau kartu naudingo;
  • Norisi, kad gavusieji jūsų artibutiką, ją naudotų ne vieną kartą;
  • Norisi realizuoti savo kūrybą;
  • Ir daugeliu kitų atvejų.

 

SUSISIEKITE ir kartu rasime geriausią spendimą, kaip jūsų marškinėlius paversti ypatingais – tokiais, kokių norisi jums :)