SPAUDA ANT TEKSTILĖS

Esate personalo, marketingo ar reklamos specialistas, turintis formuoti įmonės, organizacijos ar komandos įvaizdį ar motyvuoti kolegas?

O galbūt vadovaujate sporto, muzikos, šokių ar kitam kolektyvui ir norite, kad mūsų grupė išsiskirtų iš kitų?

Gal dalyvaujate ar organizuojame svarbų renginį, kuriame jūsų komanda turi atrodyti nepriekaištingai?


SPAUDA ANT TEKSTILĖS yra tai, kas jums padės šiuos jūsų tikslus pasiekti

Spaudą dedame ant įvairių tekstilės gaminių - drabužių reklamai, kepurėlių, šalikųmaišelių, kuprinių, krepšių, dokumentų dėklų, medžiaga aptrauktų užrašų knygelių viršelių ir pan.

Tekstilė su spauda dažniausiai naudojama kaip uniforma, oficiali apranga, komandinė apranga konkursų, pasirodymų, renginių metu, taip pat kaip šventės atributas. Vis dažniau drabužiai reklamai ar kiti tekstilės gaminiai naudojami kaip dovanos klientams, partneriams ar kolegoms, nes šios dovanos ne tik puikiai atrodo, bet yra praktiškos bei mėgstamos ir naudojamos ilgą laiką.


SPAUDA ANT TEKSTILĖS - tai:

  

 

   


SPAUDA ANT MARŠKINĖLIŲ (daugiau čia ->)

SPAUDA ANT MARŠKINĖLIŲ yra dažniausiai dedama spauda ant tekstilės gaminių

Marškinėliai su užrašulogotipu ar paveikslėliu yra labai populiarūs, nes tai nebrangi ir visuomet visiems tinkanti dovana ar aprangos detalė vasaros švenčių, festivalių, sporto švenčių metu, optimalus ir didelio biudžeto nereikalaujantis pasirinkimas nedideliems kolektyvams turėti vienodą uniformą. Marškinėliai su spauda dažnai renkamiesi ir kai reikia didelių drabužių reklamai kiekių promo akcijoms ar masiniam dalinimui.
 

     

    SPAUDA ANT DŽEMPERIŲ (daugiau čia ->)

    SPAUDA ANT DŽEMPERIŲ yra vis labiau naudojama spauda ant tekstilės.

    Džemperiai su užrašu ar logotipu dažniausiai naudojami, kaip motyvacija darbuotojams ar klientams, taip pat džemperiai su užrašais/paveikslėliais mėgstami įvairių šokių ar sporto kolektyvų, nes jie yra labai patogūs, kai reikia šilčiau apsirengti tarp pasirodymų, bet vis vien būti matomais. Spauda ant džemperių dedama ir ant aprangos, skirtos renginiams vykstantiems šaltuoju sezonu.