SPAUDA


MŪSŲ DAŽNAI KLAUSIA, KAM SPAUDA ANT GAMINIŲ REIKALINGA?

SPAUDA ant įvairių gaminių tai puikus ir nebrangus reklamos būdas. Vien tik spauda (šūkiu, logotipu, užrašu ar paveikslėliu) paženklinus jūsų darbuotojų, komandos ar grupės marškinėlius visi juos nešiojantys pavirsta tarsi jūsų ženklo ambasadoriais, tarsi vaikščiojančia jūsų reklama, kuri atrodo daug nuoširdesnė nei kitos reklamos formos, nes žmonės patys renkasi dėvėti drabužį su jūsų spauda!SPAUDA ant įvairių gaminių reikalinga, kad:

  • informuotų, kurią įmonę, organizaciją, kolektyvą, komandą ar grupę reprezentuoja tam tikras gaminys su spauda;
  • atkreiptų dėmesį;
  • formuotų įvaizdį, susietų atskirus produktus (pvz., jūsų logotipas ant marškinėlių ir striukių susieja skirtingus produktus ir nurodo, kad jie reprezentuoja tą pačią įmonę);
  • didintų žinomumą, atpažįstamumą;
  • formuotų nuomonę (pvz., spauda ant reklaminės atributikos gali būti ne vien logotipas, tai gali būti šūkis, užrašas ar paveikslėlis atspindintis tam tikras vertybes);
  • motyvuotų, įkvėptų (pvz., jūsų kolektyvas gavęs ne paprastą gaminį, bet gaminį su įkvepiančiu užrašu ar citata, į juo džiaugtųsi labiau).Mūsų įmonės teikiamos įvairios spaudos paslaugos: ŠILKOGRAFIJA, TAMPOGRAFIJA ir TERMO SPAUDA (pernešimas, transferas). Šiais būdais uždedame spaudą ant įvairių gaminių - tekstilės, rašiklių, medienos ar kitų medžiagų. 

Nuolat investuojame į naujausias spaudos technologijas ir darbuotojų kvalifikaciją, todėl galime didžiuotis turėdami lojalią komandą, kuri gali patenkinti kiekvieno kliento lūkesčius ir viską atlikti kokybiškai ir profesionaliai.  


ŠILKOGRAFIJA  

ŠILKOGRAFIJA - spaudos uždėjimo būdas, kai dažus ant gaminio pernešame specialiais šilkinių siūlų tinklais. ŠILKOGRAFIJA ypatinga tuo, kad dažų sluoksnis gali būti užnešamas ne tik ant įvairios faktūros popieriaus ar kartono, bet ir ant kitų medžiagų, tokių kaip - plastikas, metalas, medis, tekstilė, oda, stiklas ar kitos medžiagos. ŠILKOGRAFIJA pasižymi ypatingu spalvų sodrumu, blizgesiu, asparumu išorės poveikiui, galimybe išgauti aukso ar sidabro efektą bei įvairaus storio reljefus. Taigi, šis spaudos būdas puikiai tinka norintiems kokybiškai ir profesionaliai atrodančios spaudos, prabangos ar išskirtinumo efekto ir, žinoma, ilgaamžiškumo.  

Darant tiesioginę šilkografiją vaizdas ant audinio dažais pernešamas tiesiogiai. Šis būdas ypatingas tuo, kad galima išgauti papildomus efektus į pagalbą pasitelkiant specialius dažus: šviečiančius tamsoje, termoaktyvius, putojančius. Tiesiogine ŠILKOGRAFIJA galima išgauti iki 6 skirtingų spalvų, todėl ji puikiai tinka įmonėms su sudėtingais, spalvotais, smulkiomis detalėmis pasižyminčiais logotipais. Siūlome tiesioginę šilkografiją naudoti marginant įvairią tekstilę, kaip: marškinėliai, džemperiai, darbo drabužiai, drabužiai reklamai, skarelės, krepšiai, medvilniniai maišeliai bei popieriniai maišeliai ir t.t.  

ŠILKOGRAFIJA - PUFF EFEKTAS  

Puff efektas, dar kitaip žinomas kaip besiplečiantys dažai. Tai dekoravimas dažais su specialiais priedais, kurie džiūdami plečiasi ir taip sukuria iškiltų efektą. Siūlome šį šilkografijos dekoravimo būdą reklaminei tekstilinei produkcijai


ŠILKOGRAFIJA


ŠILKOGRAFIJA PUFF EFEKTAS


TERMO SPAUDA (PERNEŠIMAS, TRANSFERAS) 

TERMO SPAUDA (pernešimas) kitaip dar žinoma kaip netiesioginė šilkografija arba transferas taikoma tuo pačiu principu kaip ir įprastinis šilkografijos metodas. TERMO SPAUDA ypatinga tuo, kad norimas atvaizdas pirmiausia spausdinamas ant specialaus popieriaus, ir vėliau termopreso pagalba pernešamas ant gaminio. Didžiauias spaudos uždėjimo privalumas - tiksliai išgaunamos smulkios piešinio ar logotipo detalės, taip pat TERMO SPAUDA yra galima uždėti ant jau pasiūtų gaminių.  


TERMO SPAUDA


TAMPOGRAFIJA  

TAMPOGRAFIJA yra puikus būdas uždėti logotipą ant įvairių smulkių daiktų, tokių kaip pvz. rašikliai, pieštukai, raktų pakabukai, žiebtuvėliai ar kiti smulkūs daiktai. Elastingu silikoniniu tamponu dažai pernešami nuo klišės (spaudos formos) ant objekto. Kai dedama TAMPOGRAFIJA, ant gaminio kiekvienai spalvai ruošiama nauja forma ir spalvos štampuojamos paeiliui. Tai reiškia, kad kuo daugiau logotipe ar paveikslėlyje yra spalvų, tuo brangesnė spauda. Ant vieno gaminio galima naudoti iki 4 spalvų. Labai svarbu žinoti ir tai, kad tampografijoje spalvos turi būti grynos, be specialių efektų, perėjimų, šešėlių ar kitų skirtingų atspalvių detalių, todėl ne visoms įmonėms galime pasiūlyti šį būdą. Jei logotipas yra įmantresnis, su šešėliais ir pan. jo atspausti TAMPOGRAFIJA nepavyks.


Jums nebūtina atsiminti visų skirtingų spaudos būdų subtilybių, tam esame mes. 

SUSISIEKITE, mes visuomet pasiruošę jums padėti :)SPAUDOS VIETA

Padėsime jums pasirinkti ne tik tinkamiausią spaudos būdą, bet ir spaudos vietą, pvz:


MARŠKINĖLIAI SU SPAUDA

spauda ant marškinėlių priekio


spauda ant marškinėlių šono

spauda ant marškinėlių nugaros

spauda ant marškinėlių priekio (apačioje)spauda ant marškinėlių priekiospauda ant marškinėlių priekio ("ant širdies")
DŽEMPERIAI SU SPAUDA

džemperiai su spauda ant rankovės


džemperiai su spauda ant priekio


džemperiai su spauda nugarojeKEPURĖLĖS SU SPAUDA

Kepurėlės su spauda šone


Kepurėlės su spauda priekyje


Kepurės su spauda šone


TUŠINUKAI (RAŠIKLIAI) SU SPAUDA

Rašikliai su spauda ant korpuso


Rašikliai su spauda ant klipo


Rašikliai su spauda ant korpuso ir klipo

SUSISIEKITE ir padėsime išsirinkti ne tik spaudos būdą, bet ir viietą, kur jūsų SPAUDA atrodys įdomiai, originaliai ir profesionaliai!